%title%
  • home
  • agenda
  • nieuws
  • foto's
  • de klos
  • vrijwilligers
  • links
  • contact
tags
afsluitingseizoen, belgenmaand, belgie, blues, creaturewiththeatombrain, dailybread, drumnbass, electro, excelsior, feest, fotos, gomerpyle, gratis, indie, kerstdag, klos, klossikaal, malavita, metal, mouldy_t, noise, paulusma, rocknroll, soundsfromtheunderground, theliszt, themafeest, try_out, tryout, vanbeukestein, zondagavond(alle)
Zoek naar woorden die op deze website gebruikt zijn in Berichten of Pagina's.

26 Juni '10

Veel energie en vrolijkheid in de Klos!!

Dit gaat gebracht worden door de Wooden Constructions uit Amsterdam en BlackBoxRed uit Leeuwarden. De zaal gaat open om 21.30.

Wooden Constructions is een unieke band.
Het is funky, maar ook punk tegelijk. Het muzikale middelpunt wordt bepaald door bassist Raúl, die met zijn funky baspartijen samen met een bruut doorbeukende drummer erg bepalend is voor de sound van de band.

De gitarist zorgt voor de melodieuze invulling. En dan hebben we het nog niet eens over frontman/zanger Gover Meit. Deze excentrieke frontman vliegt over het podium als een Steve Irwin die danst met een alligator. (http://www.myspace.com/woodenconstructions

 


Deze mooie avond  zal worden geopend door BlackBoxRed, het duo uit Leeuwarden dat bestaat uit Eva Netten (zang, gitaar en toetsen) en Stefan Woudstra op drums. Ze maken een combinatie van grunge en dance, dus lekker hard en snel maar wel dansbaar. Op dit moment staan ze dan ook in de kwartfinale van de grote prijs van de Nederland. (http://www.myspace.com/blackboxred)

Blackboxred

Entree zal worden geheven. 6 euro voor volwassenen en 3 euro voor mensen jonger dan 18.

amsterdam, blackboxred, construction, feest, funky, wooden, woodenconstruction
door gerjan| 02 06 10

Geen reacties

(optioneel veld)
(optioneel veld)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
  • Powered by PivotX
  • Website: Peter Boorsma